top of page

HAKKIMIZDA

2008 yılında faaliyetlerine başlamış olan şirketimiz, özellikle robotlu kaynak ve tezgah besleme sistemleri üzerinde uzmanlaşarak yoluna devam etmektedir.

 

Otomotiv sanayi ve genel endüstrinin ihtiyaç duyduğu kaynak uygulamalarında, anahtar teslimi robot hücresi, fikstür, pozisyoner, kaynak ekipmanları, otomasyon, programlama, kurulum ve devreye alma gibi tüm bileşen ve mühendislik hizmetlerini sağlayarak gereken çözüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

 

Şirketimiz, devreye almış olduğu sistemlerin yaşam döngüsü içinde ihtiyaç duyacağı servis, eğitim, yedek parça, sarf malzeme ve revizyon gibi satış sonrası destek ihtiyaçlarının giderilmesinde her zaman müşterisinin yanında olmayı ilke edinmiştir.

fabrikaynak® adını verdiğimiz standart çözümlerimiz ile güvenilir çözümü uygun maliyetlerde sunmaktayız.

 

Sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden şirketimiz, müşteri odaklı ve iş güvenliği gereklerine uygun çalışma anlayışıyla, doğru ürün, doğru çözüm, uygun fiyat ve zamanında teslimat politikalarıyla, teknolojik düzeydeki yeterliliğini sürekli yükseltmek, yetişmiş personel ile oluşan birikimi ve tecrübesini sürekli geliştirmek suretiyle sektörün gelecek yıllardaki büyüme eğilimlerine uygun olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu doğrultuda mekanik, elektrik, pnömatik, yazılım tabanlı olarak yaptığı inovasyonları kullanıcıların faydasına sunmaktadır.

KALİTE POLİTİKASI.PNG
MİSYON,VİZYON, İLKELERİMİZ.PNG
bottom of page